Super SOCO TC 3kW - Motohobi OÜ

Type: mototechnics
Bodytype: moped
Initial reg: 2020
Engine: (3 kW)
Fuel: electric
Mileage:
Drive: rear-wheel drive
Transmission: automatic
Color: black met.
VIN:
Price: EUR 3190
includes VAT 20%
Bargain price: EUR 2990
includes VAT 20%
55EUR/ month
down payment 0 EUR
No comprehensive insurance required

Equipment

anti-theft alarm system (with tow-away protection), LED (daytime running lights, rear lights, low beam, high beam), special light switch-dim-dip-light, half-leather padding

Technical specs

Engine

power:3 kW
max speed:45 km/h
final drive: 

Fuel

fuel:electric

Weights, measures

base curb weight:83 kg
load carring capacity:170 kg

Body

seats:2

Other information

Warranty
Location of a vehicle: Tartumaa, Estonia

SUPER SOCO TC on uus ja stiilne elektrimopeed, mis on disainitud ja konstrueeritud mugavaks ja pikaajaliseks kasutamiseks. Sõidukile on lisatud kõik vähegi vajalik varustus uusim tehnoloogiaga. Lisaks uusimale tehnoloogiale on SUPER SOCO disainerid rõhunud väljanägemisele, mis ühendab elegantsuse, detailsuse ja on ehtne näide klassikaliste disaini elementide taaselustamisest, mis on liidetud uuele elektriliselt liikuvale ajastule.
Sõidukil on Café Racerile omased klassikalised elemendid nagu kolmepunktiline sadul, et vähendada koormust seljale ja teha sõitmine veel nauditavamaks.
Super SOCO TC elektrimopeed on välja töötatud just tänapäeva nõudeid silmas pidades ning ühendab säästlikuse, disaini, kiiruse ja mis peamine, see säästab meid liigsest mürast.
Super SOCO TC kasutab väga jõulist BOSCH 1500w elektrimootorit, mis on optimaalne, vaikne ja säästlik. Säästlikust aitab tagada kolm erinevat sõidurežiimi, kust võimalik valida ökonoomse, normaalse ja sportlikuma erikiirustega sõidurežiimide vahel.
Super SOCO näidikud on selgelt loetavad ja informatiivsed. Näidikute plokil kuvatakse sõiduki kiirus ja läbisõit. Lisaks kuvatakse ekraanile valitud sõidurežiim ja vastavalt järelejäänud aku laetusastmele ka ennustatav järelejäänud maksimaalne sõidupikkus ehk kilometraaž, kui palju saab selle laetusastmega veel sõita saab.
Sõidukil on väga nägusad ning ideaalselt hea valgusjõudlusega LED-tüüpi laternad, mis on ka säästlikud.
Tuledel on laiendatud valgustusnurka kuni 270-kraadini mis tähendab, et oled paremini nähtav ka teiste liiklejate jaoks.
Super Soco pidurilingid asuvad juhtraual, töötavad õlibaasil ehlk on hüdraulilised. Lingid on reguleeritavad 6 astmes.
Olemas on ka kaasreisija jalatoed.

Super SOCO mootor ehk jõualllikas asub tagaratta sees ja pärineb tootjalt BOSCH. Lihtsamalt selgitades ei vaja Super SOCO mopeed veermiku liikuma panemiseks energiakulukaid ülekandeosi nagu sidur, variaator, veokett või kardaan.

Võrdlusena võib siia tuua sisepõlemismootoritega tava mopeedid, mille mootori poolt toodetud energiast olulise osa neelab just tsentrifugaal sidur, variaator või veoketi süsteem. Seetõttu on need lärmakad ja sealjuures mitte väga säästlikud.
Ühe laadimisega saab Super-Soco mopeediga sõita umbes 80 kilomeetrit.
Täislaadimine võib aega võtta 6 kuni tundi ning seejärel on võimalik rahulikult ühe akuga sõita jälle ligi 80 km. Kellel on vajadus ühe laadimisega sõita rohkem kui 80KM-i, siis selleks on Super Socol ka lisa aku jaoks ruum.Kahekordistunud akude tulemusena kahekordistub ka loomulikult võimalik läbisõit ühe laadimise kohta mis küünib kuni 160 kilomeetrini.
Pikkus x laius x kõrgus - 1926 x 710 x 1100 mm
Mootor - 1500W BOSCH
Aku - 60V 30Ah liitiumaku

Seller

Motohobi OÜ

55EUR/ month
down payment 0 EUR
No comprehensive insurance required
Super SOCO TC 3kWSuper SOCO TC 3kWSuper SOCO TC 3kWSuper SOCO TC 3kWSuper SOCO TC 3kW
Loan amount:
2990 €
300 €2990 €
Period:
1 year6 years
55EUR/ month
down payment 0 EUR
No comprehensive insurance required